Pathological obsession
Pathological obsession


A moje myšlenky jsou KURWA hříšný.
 
PříjemPortálCalendarLatest imagesFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 

 Na Dlouhé stráni 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 1:28 pm

Na Dlouhé stráni 2  Grant-707824-unsplash-1541029086

Obyčejný starší dvoupokojový byt v sedmipodlažním paneláku, který teď slouží samozřejmě pro studentské účely. Panuje v něm chaos a nepořádek, buďte vítáni.
Návrat nahoru Goto down
Filip Antl
[ČR]
Filip Antl


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 6:15 pm

Cesta po schodech s linoleem, protože výtah zase nejezdil, byla fakt oldschoolová, ale upřímně, místo naštvání to v mé tváři vyvolávalo spíš pobavení. Nevadilo mi, že jsem musel až nahoru, ta zašlá temná chodba ve mě probouzela nostalgii a podivný mír, moje mysl jako by se už dávno naladila na věci, které co nevidět přijdou. Měl jsem tuhle bytovku rád, popraskanou omítku, asparágus v mezipatře, starší omšelé dveře s nápisem Lorencovi. Možná jsem střílel naslepo, když jsem mu nedal vůbec vědět, že přijedu, ale tak to prostě bylo. Vždycky jsem se objevil zničehonic, nepsal, nevolal, prostě vešel, tím sladkým úsměvem uplatil babku z přízemí, aby mi otevřela a pak zčista jasna stál u dveří a klepal. Kdyby nebyl doma? Asi bych se sebral a skončil v baru nebo šel rovnou otravovat Mumínka, ale já nějak věděl, že v tomhle pošmourném večeru, upršeném a šedivém, tam prostě bude. 
Opřel jsem se o rám dveří, zaklepal a vrazil ruku zase zpátky do kapsy, ještě stále jsem na sobě měl oblek, vždyť rodiče zněli tak zděšeně, když se dozvěděli, že Mates zase neudělal nějakou zkoušku a dalo mi hodně přemlouvání, aby se hned nesbalili a nevyrazili na inspekci. Výměnou za to jsem musel přislíbit okamžitou reakci, takže rovnou z kanclu nasednou do Porsche, které mi dal otec s hrdým úsměvem k narozkám, a přifrčet sem. Přesto jsem neodolal a místo k panelákům na jihu města si to namířil do téhle klidné čtvrti. V hlavě jsem měl spoustu problémů, spoustu práce, kterou musím vyřešit, spoustu telefonátů, které musím vyřídit a možná právě proto jsem stál tady a čekal, až se objeví ta tvář s letmým úsměvem a já si ho zase vezmu, zapomenu, ztratím se v těch nedočkavých dotecích a na chvíli bude zase všechno v pořádku. Neuměl bych vysvětlit, proč se zrovna k němu vracím, ale bylo to tak. Nebyl jsem typ, který by měl tajemství, ale těžko by se Matesovi vysvětlovalo, že během toho ultimátního fightu, který s klukama projeli na celé čáře, chudák Erik nelagoval, ale rozdával si to se mnou přímo na tom starém, rozvrzaném stole. Co dodat, prostě jsem chtěl mít taky něco jen sám pro sebe a on byl z mnoha důvodů naprosto perfektní. Nikdy se na nic neptal, nikdy neřekl ne, nikdy nečekal nějaké pokračování a to bylo přesně to, co jsem od vztahu chtěl. Tedy nic, co by mě k němu vázalo, a přesto to byl on, za kým jsem se tak pravidelně vracel. Olízl jsem si suché rty a s nelibostí si musel přiznat, že by mě vážně mrzelo, kdyby nebyl doma. Stačilo si totiž jen vzpomenout na ten sladký obličej a věděl jsem, že ho začnu svlékat ještě v předsíni.
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 9:52 pm

Na kytaru, tentokrát ne na tu elektrickou jsem lehce zahrál první tóny. S nakrčeným obočím jsem se rozhodl tyhle akordy škrtnout, protože to neznělo zrovna libově a zkusit tentokrát zkombinovat áčko s céčkem. Bylo mi naprosto jasné, že až to ukážu Kubovi, jen s pobavením vyškrtá další polovinu, ale já to přesto zkoušel dál. Nohou jsem vyťukával tichý rytmus, přivřel oči a přejel prsty po strunách, když mě v pokračování vyrušilo klepání. Přetočil jsem pohled do chodby a chvíli vyčkával, Kuba by si už určitě dávno odemkl a ostatní by zvonili, že by zase ta sousedka odvedle, která tvrdí, že tohle moje trýznění jejich ušních bubínků je na policajty. Krátce jsem se ušklíbl než jsem si v puse přehodil bílou tyčinku od lízátka, no co, většinu času jsem tam měl párátko, jointa nebo cigáro a vzhledem k tomu že jsem se potřeboval soustředit, chtěl jsem mít alespoň na chvíli hlavu čistou. Neobtěžoval jsem si cestou vzít mikinu a tričko, co se válely pohozené na sedačce a prostě se rozhodl bábu vyprovokovat už jen tím, že ven vyjdu jen v šedivých teplákách. Došel jsem ke dveřím, ani nekoukal do kukátka a rovnou otevřel. Měl jsem připravený nějaký výřečný proslov o tom, jak jí to sluší, když namísto seschlé babky na mě čekalo něco mnohem příjemnějšího. Opřel jsem se pravou rukou o rám dveří a prohlédl si příchozího, pěkně kousek po kousku, od shora až dolů a zase zpátky než jsem to zakotvil v jeho očích. Krátce jsem roztáhl rty v úsměv, který se mi ale v očích neodrážel. Ne, v těch už dávno bylo něco jiného, něco, co tam bylo pokaždé, když přišel. To jediné, co jeho návštěva v tuhle hodinu znamenala. Nijak jsem to neskrýval, to vzrušení při pohledu na ten obličej, co lámal naivní holčičí srdce.
"V tom obleku vypadáš sexy. Zase jsi na něj balil laciný holky u dálnice?"
Prohodil jsem a znovu si přehodil lízátko v puse, než jsem se otočil, nechal dveře otevřené a zmizel hlouběji v bytě. Byl to jasný pokyn k tomu, aby vešel dovnitř. Nijak mi upřímně nevadilo, že přišel neohlášeně, nebyl jsem někdo, kdo by to řešil nebo to nějak schovával. Jasně, neřekl jsem tomu Kubovi a mohl na něj velmi lehce natrefit, ale ani to mě nijak nevytrhlo z mého laxního přístupu.
Návrat nahoru Goto down
Filip Antl
[ČR]
Filip Antl


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 10:41 pm

Ta sladká tvář, sladká vůně, ploché břicho, tepláky, které mu jen tak ledabyle visely z boků, ten rádoby nevinný úsměv, provokativní slova a pohled, který řekl mnohem víc než tisíc slov, jen jsem se usmál, když lízátko, kterému jsem záviděl sotva dveře otevřel, přehodil ze strany na stranu a bez zbytečných dramat se otočil zase zpět do bytu. Znovu jsem se jen pobaveně ušklíbl a následoval ho do chodby. Ještě v ní jsem sundal sako a nechal ho někde na podlaze, vyhrnul si rukávy směšně drahé košile, povolil pár knoflíčků u krku, projel si prsty světlé vlasy a bez okolků ho chytil za paži a obrátil k sobě. 
"Ne, ty bych musel zaplatit a já přitom znám někoho, kdo vždycky tak ochotně prosí o víc zadarmo.." věnoval jsem mu jeden z arzenálu svých pokřivených úšklebků, po kterém se ženám v mém okolí podlamovala kolena a já přitom věděl, že se na mě bude dívat se stejným pohledem v očích. Nelitoval jsem jediné minuty, které jsem s ním strávil a doufal, že dneska jich zase pár přidám. Bez ptaní jsem vytáhl lízátko z jeho pusy a jazykem přešel po jeho rtech, které chutnaly po jahodách. Možná jsem mohl zkusit nějaké romantické kecy, jenže to skvělé na tomhle vztahu bylo právě to, že jsem nemusel. Ochotně pusu otevřel a já jazykem vklouzl dovnitř, nezdržoval se jemnými polibky, okamžitě jazykem propátral jeho ústa hlouběji a s pobavením sledoval, jak si jeho jazyk s tím mým drze pohrává, jak si bez okolků bere víc a jen si vychutnával jeho horká, nedočkavá ústa. Nenechal jsem ho ale hrát si dlouho, když jsem se odtrhl a místo polibků si do pusy s úsměvem vrazil jeho lízátko. Zálibně jsem ho párkrát v ústech prohodil, zatímco jsem si beze studu prohlížel jeho tělo. 
"To tričko sis nevzal schválně?" pobaveně jsem ho dostrkal do kuchyně, kde jsem ho vyzvedl na jídelní stůl, roztáhl mu nohy a znovu si ho přitáhl k sobě. Cítil horkost a jeho vůni, z mojí mysli se ztrácely všechny nepříjemné myšlenky, když jsem lízátko z úst vyndal a vrátil ho zase do jeho pusy, protože se mi líbilo jak malá kulička lascivně klouzala po jeho rtech, jak zajížděla dovnitř a zase ven a mě se při tom krev z hlavy přemisťovala na docela jiná místa. Znovu jsem lízátko z jeho pusy vyndal, zálibně s ním přejel po hraně jeho čelisti, krku až na hrudník, obkroužil jednu bradavku a pak celou sladkou cestičku se spokojeným úsměvem zase způsobně očistil svým jazykem. Nakonec jsem jen lízátko strčil do svojí pusy, pevně stiskl a rozkousl ho. V ústech mi zůstalo pár sladkých, růžových kousků, a přestože jsem byl hajzl, co se nerad o něco dělil, milostivě jsem se k němu sklonil a v nedočkavém polibku mu do pusy přece jen pár odštěpků předal. Rty jsem se jen tak lehce dotýkal těch jeho a sebestředně se usmál. 
"Chyběl jsem ti?" 
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 11:04 pm

Damn.Bylo to přesně takové, jako pokaždé. Ten chlap mě prostě bavil. Bavil mě svými sebejistými poznámkami, bavila mě ta naše malá provokace, která ale neměla v úmyslu to nějak víc protahovat, jen mě bavilo sledovat ten pokřivený úšklebek, který mi hrnul krev na úplně jiná místa. A ten pocit jsem miloval. To, s jakou jistotou mě vysadil na jídelní stůl. Nemusel jsem mu nic říkat, nemusel jsem mu ukazovat jak a co, on prostě dělal všechno tak, jak jsem si to přál. Možná jsem byl jeho osobní děvka, ale rozhodně to nebylo tak, že bych čekal na to až přijede nebo až zavolá. Ne, nevzbuzoval ve mě pocity majetnictví, pocity žárlivosti nebo snad nějakých jiných bezvýznamných hlubších citů. Přišel proto, aby mi dal to, co jsem chtěl. A to byly jeho šikovná ústa, pevné ruce a perfektní horké tělo, po kterém jsem nedočkavě přejel když jsem mu prsty zajel pod košili a přemýšlel, jak moc by vadilo, kdybych ji prostě a jednoduše roztrhl.
"Přece bych tě neochudil o takovýhle výhled" Prohodil jsem směrem ke svému tělu, ne, nechtěl jsem od něj ujištění, že se mu líbím. Já to věděl. Jinak by se nevracel. Sledoval jsem červenou kuličku jak se ztrácí v jeho ústech, nejspíš bych protestoval, že se mi celkem líbila a rozhodně jsem s ní ještě neskončil, ale to už mě zaplavily jeho rty, jeho jazyk. Víc jsem se prohnul a krátce vzdychl, když jsem znovu poslušně pootevřel rty a nechal se pohltit dalším polibkem. Přehazoval jsem si kousky v ústech, pak jazykem přejel po jeho rtech a pak těch svých.
"Dlužíš mi lízátko.." Ušklíbnul jsem se a krátce se od jeho tváře odtáhl, než jsem ruce nechal sklouznout z jeho břicha dolů až k pásku od těch fancy kalhot, co mu krásně obkreslovaly jisté partie. Jednu jeho ruku jsem ale vzal a nechal ji přejet po vyboulenině na svých šedivých teplákách.
"Vážně se musíš ptát?" Zavrněl jsem mu do ucha a vzal do úst jeho lalůček, krátce jsem ho vsál a kousnul spolu s tím, jak se mé ruce ztratily pod lemem jeho kalhot. Byl jsem nedočkavý a nadržený a chtěl to všechno.
Návrat nahoru Goto down
Filip Antl
[ČR]
Filip Antl


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 11:36 pm

"Jak ohleduplné.." ušklíbl jsem se ironicky, bavilo mě to, možná se naše rozhovory netočily kolem teorie relativity, ale upřímně měl jsem dost všech těch namyšlenců a rádoby všeználků, kteří pak v posteli netušili, kam se co strká. Ne, chtěl jsem jeho, ten sladký nevinný úsměv a oči, které prozrazovaly jak moc je ve skutečnosti zvrhlý! Měl jsem rád to, jak se ani jeden z nás nesnažil předstírat, že nejde jenom o sex. Nebyli jsme partneři, nebyli jsme ani kamarádi, neměli jsme nic společného, nezajímali jsem se jeden o druhého, a přesto nám to spolu perfektně klapalo. Nikdy jsem se neptal, proč se mnou udržuje takový vztah a oceňoval, že se na to on nikdy nezeptal mě. Upřímně mi bylo jedno, co dělá, když tu nejsem, co ho baví, jak tráví čas, na tom nezáleželo, nechtěl jsem ho ve svém životě ani o minutu déle, než bylo třeba a s uspokojením věděl, že to má nastavené stejně. Měl jsem to tehdy na párty u Matyho, kde jsem do něj nalil víc vodky, než bylo zdrávo, ale kliku, že? Původní plán byl prostě jen zkrátit si dlouhou chvíli na párty puberťáků, ale v Erikovi jsem poznal svou spřízněnou duši. Alespoň co se šukání týkalo! 
"Za lízátko? Budu tě muset něco přiučit o byznysu." dlaní na jeho rozkroku, kterou si tam tak nestydatě položil a jen tím vyvolal na mé tváři další pobavený úsměv, jsem ho bezostyšně začal třít, zatímco jsem mu žádostivě vzdychl do ucha ve chvíli, kdy mi zkousl ucho a zároveň se dotkl mého mužství. Miloval jsem tu sobeckost, s jakou mě uspokojoval a já přitom věděl, že chce prostě jen to nejlepší pro sebe, protože i já to měl stejně. Lákalo mě na něm snad úplně všechno, takže jsem bez přemýšlení stiskl mezi zuby tenkou kůži na jeho krku a pak místo polaskal jazykem, neměl jsem potřebu dělat mu cucfleky ani žádné podobné dětské kraviny, bylo mi jedno, jestli si zítra zašuká s někým dalším, hodlal jsem si ho vzít tak, aby ho z náručí někoho jiného vyhnala touha po mě, nikoli směšná znaménka lásky na tom perfektním opálení. 
Bez přemýšlení jsem zahákl o gumu jeho tepláků ukazováček a oddálil je od jeho lákavého břicha, načež jsem nakoukl dovnitř a s uznalým výrazem si ho chvíli prohlížel. "Na tom bych dokázal rozhodně vydělat.." poznamenal jsem s úšklebkem, popotáhl kalhoty níž a jeho chlouba spatřila světlo světa. 
"Ačkoliv, když jsme u těch lízátek.." pobaveně jsem ho od sebe odstrčil, zády ho přišpendlil ke stolu a vychutnával si sladkou cestičku od jeho hrudníku, vytrénovaném břiše, až k lemu kalhot, kde jsem rozhodně neměl v plánu skončit a tak jsem ho párkrát promnul v dlani a následně provokativně pomalu olízl po celé délce. Možná jsem fakt měl trochu ubrat, ale neviděl jsem ho dlouho a ačkoliv jsem mezi tím měl několik aférek, nikdy nestáli za dost natolik, abych dokázal na tohle perfektní tělo zapomenout. Zvedl jsem hlavu, zadíval jsem se mu do těch tmavých očí a s tím samolibým úsměvem jazykem objel jeho špičku. Protože jsem miloval to jiskření v jeho očích pokaždé, když to chtěl. 
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySat Aug 05, 2023 11:51 pm

Hmm, Filipe, o tobě by se daly psát písně. Ale rozhodně by to nebyly písně romantické, ale ty o tom sobeckém hovadu, co si bere, co chce bez ohledu na ostatní. V tom jsi byl perfektní. A to jsem přesně chtěl. Chtěl jsem, aby si bral a neohlížel se, protože já nechtěl žádné sladké mazlení, já nechtěl pusy na dobrou noc a zprávy na dobré ráno. Já byl ten, co holky hned po sexu hnal pryč a rozhodně si je netahal do své postele, jistily to většinou nějaké upatlané záchodky, předsíň, auto, cokoliv, co by nebylo moc intimní a nesvádělo to dané opačné pohlaví k nějakým mylným myšlenkám, že by to mohlo mít pokračování nedej bože nějakou hlubší naději. U něj mi bylo jedno, jestli to bude na stole nebo v posteli, protože jsem věděl, že od toho nečeká nic míň ani nic víc než já. Když se věnoval mé chloubě, zaryl jsem nehty do stolu a frustrovaně zkousnul ret. Neubránil jsem se stenům, protože byla pravda, že už to nějaký ten týden bez sexu určitě byl. Ale bylo mi jasné, že ačkoliv to chce stejně moc jako já, moc rád si stejně tak i hraje. Prostě chce, abych sténal jeho jméno, chce, aby mě mučil představami o sobě a že těch já měl. Ale rozhodně jsem nikdy po něm neprahnul víc než jen pro ty prchavé momenty. Uspokojit ty základní živočišné pudy, a přesto jsem miloval chuť jeho úst. Byla totiž zakázaná. Byl to prostě parchant a ty já měl nejradši. Měl jsem co dělat, abych nezačal škemrat, aby si ho vzal celého, abych se udržel na místě.
"Chyběl jsi mi.." Přiznal jsem nakonec nahlas, nedělalo mi to problém, nešlo o hrdost nebo o pýchu a rozhodně to neznamenalo, že bych na něj po večerech myslel. Ale chyběl mi sex, to jsem popřít nemohl. "Necháš mě prosit nebo mi dáš víc?" Olízl jsem si suché rty, probodl ho pohledem ušklíbl se. Sledoval jsem ty světlé oči, tu tvář anděla, která v sobě skrývala ale mnohem víc temna.
Návrat nahoru Goto down
Filip Antl
[ČR]
Filip Antl


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 12:31 am

Pozoroval jsem ho, ty roztomilé reakce, které se nesnažil maskovat debilními úsměvy ani schovávat jako velký macho. Ne, ukazoval mi v té nejsyrovější podobě svou touhu a já cítil, jak se mé vzrušení s každým dalším vzdechem jen zvětšuje a zvětšuje, protože z nějakého důvodu mě přijímal takového, jaký jsem byl, bez předsudků, bez okolků, bez zbytečných námluvních rituálů. Věděl, co od něj chci, věděl, co chci slyšet, věděl co říct, abych ztrácel hlavu a bezostyšně mi to dával, všechno to, co mě nutilo se ztrácet v těch zhýralých očích, do kterých by to nikdo neřekl. Kdyby mi kdokoliv jiný řekl, že jsem mu chyběl, vysmál bych se mu. Kdyby se kdokoliv zeptal, jestli má prosit, poručil bych, že má, protože jsem byl sráč a rád jsem toho zneužíval. Ale zase jsem si pobaveně musel přiznat, že i když to vypadalo, jako bych celou situaci řídil já, ve skutečnosti jsem milerád vycházel vstříc jemu a bez zbytečných průtahů mu prostě dal to, oč žádal. Protože jsem miloval tu drzost, s jakou si o to sám řekl. 
Nespustil jsem z něj pohled, když jsem ho znovu olízl, ale tentokrát jsem ho pohltil do úst celého a začal ho táhle zpracovávat. Líbilo se mi, jak zatíná nehty do stolu, jak se nedrží zpátky, prohýbá se v zádech, vzrušovalo mě jeho sténání a věděl jsem, že si to možná užívá on, ale tohle soukromé divadlo je pro mě. Ještě jsem ho párkrát pohltil, ale nebyl bych to já, kdybych mu to všechno dal tak snadno. 
"Srát na to, víš, že miluju, když prosíš.."  zatímco jsem ho zbavoval tepláků, rty jsem se ho sice už nedotýkal, ale to neznamenalo, že jsem ho nemohl o to víc provokovat. Stiskl jsem mezi zuby kůži na podbřišku a zatáhl, jazykem překonával tu pomyslnou hranici a zase stoupal výš, provokoval, ale nepokračoval dál. "Řekni mi, co chceš." Chtěl jsem to slyšet, možná to bylo dětinské, možná jsem byl prostě jenom sebestředný a arogantní, ale on byl zrovna takový, a já miloval tuhle jeho sobeckou stránku a věděl jsem, že nebude cudně klopit oči. Ne, chtěl jsem to slyšet, protože se mi líbilo, když jeho sladká ústa pronášela všechny ty zhýralosti, co se mnou chtěl dělat, i když dávno věděl, co se mi honí hlavou. Protože s ním jsem se nemusel držet zpátky, nemusel házet rádoby sladké úsměvy a hrát si na prince, když jsem byl prostě sobecké hovado s příliš velkým egem.  Ale upřímně, Eriku, i tebe přesně tohle vzrušuje, tak si nehrajme na cudné panny. Chtěl jsem sex bez zábran, sex se vším všudy a věděl, že on mi to všechno dá. Proto jsem se vracel znovu a znovu. Protože miloval sex jako já, protože neexistovala žádná fantazie, kterou by mi nebyl ochotný splnit. A proto byl ze všech nejlepší..
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 9:46 am

Div bych se nezasmál, když jsem viděl, jak jeho zdrženlivost jde pomalu ale jistě do kytek. Nemohl to zapřít, možná mě chtěl trápit, možná si chtěl hrát, ale nebyl to ve finále on, kdo sám sebe mučil? Nedokázal jsem ale úsměv na tváři udržet moc dlouho, protože to, co tam dole předváděl, splňovala všechny moje divoké představy a to ještě ani nezačal. Netušil jsem, že zatímco ostatní byli jen jednorázovky, jemu jsem to dovoloval zas a znovu a pořád dokola. Potkávali jsme se náhodně a naše setkání netrvala dlouho, jindy to byl měsíc, jindy dva, jindy v jednom týdnu několikrát. Ale já se musel přiznat, že jsem těm arogantním drzým očím nemohl říct ne a už rozhodně nemohl ignorovat to nepříjemné pnutí v kalhotách pokaždé, co jsem ho uviděl stát u dveří. Ale tím to končilo, žádné láskyplné pohledy, když jsme se potkali jen tak venku, na Matyho párty, v baru, ve městě. Nebyli jsme pár, nebyli jsme nic. A to na tom bylo tak perfektní.
Přestal jsem svírat stůl, vyhoupnul se na lokty a zpod přivřených víček jsem ho pozoroval, rozhodně jsem neklopil oči ani se nečervenal. Spíš jsem byl lehce frustrován tím, že nepokračuje, ale jen se na mě dívá a ví, ten parchant moc dobře ví, že bych i prosil, jen aby konečně pokračoval. Jen jsem si jazykem přejel po rtech a sledoval, jak se jeho jazyk dostává níž a znovu výš a..
"Abys sklapnul, ošukal mě a konečně mi to udělal tak jak víš, že to chci.." Znovu jsem si olízl rty a usmál se. No tak Filipe, dej mi víc.
Návrat nahoru Goto down
Filip Antl
[ČR]
Filip Antl


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 11:49 am

Tiše jsem se zasmál, když mi doporučil, abych sklapnul a radši ho ošukal, no řekněte, kdo by tohle nechtěl slyšet z úst toho nevinně vyhlížejícího kámoše mého malého bráchy? Asi jsem prostě byl jenom sebestřednej hajzl, ale já si to užíval. A možná právě proto, že byl tak upřímný a splnil mi všechna tajná přání, jsem byl taky mnohem ochotnější splnit mu ta jeho. A ano, s tím, že si to odpírám já sám, s tím měl samozřejmě pravdu. A moje trpělivost nebyla nekonečná, vlastně její pohár přetekl právě ve chvíli, kdy si olízl rty a já si rozepl pásek na kalhotách. Proč si hrát na zamilovanej pár, když jsme oba věděli, proč tu jsme? Mám na tebe chuť,..
Plivnul jsem si do dlaně a své plně vtyčené mužství promnul v dlani, stačilo tak málo, pár polibků, vždyť se mě skoro ani nedotkl, ale stejně jako ten jeho pohled vysílal jasné signály, i moje tělo odpovídalo primitivními pudy na to prastaré volání divočiny. Nejsem já ale poeta? Romantika jak brno, akorát že vůbec. Neobtěžoval jsem se s jeho přípravou, stejně to má rád tvrdě, takže prostě ho jen přitáhl k sobě a bez čekání splnil přesně to, co chtěl. Na jediný příraz pronikl do jeho těla, přivřel oči, ten starý známý pocit, bylo k neuvěření, kolikrát jsem si ho vzal a jeho tělo bylo přesto stále stejně horké, nedočkavé a těsné. Ruce jsem položil vedle jeho hlavy, žádné objímání jsem neměl v plánu, stejně jsem čekal, že to nevydrží a vezme si to sám, konec konců byl stejný egoistický hovado jako já, takže jsem z něj vyklouzl a znovu pomalu přirazil, vychutnával si to, bavilo mě ho trápit, i když jsem tím mučil sám sebe, byl jsem prostě jako děcko akorát s vyspělýma hračkama. Tím ovšem skončilo úvodní divadlo s názvem Předehra a já prostě jen zaryl nehty do jeho boků, co na tom, že tam bude mít zase modřiny, chtěl jsem si ho vzít stejně bezostyšně, jak jsem to měl rád a tak jsem se nedržel zpátky a znovu si ho bral, tvrdě, rychle a naléhavě, protože to bylo už tolik týdnů a já to prostě potřeboval. 
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 9:26 pm

Nemohl jsem skrýt lehké pobavení nad tím, jak prostě zmlknul a rozhodl se ukončit to naše oboustranné trápení. No co, neměl jsem na nějaké sladké mazlení celou noc a tipoval bych, že ani on se nechystá na celovečerní maraton. Vždycky to tak bylo, rychlé, ale přesto intenzivní, hladové, nedočkavé a naprosto perfektní. Zaklonil jsem hlavu, když do mě přirazil a kousnul se do rtu, abych mu hned nezačal sténat do ucha jako další z jeho početných sekretářek. Jako, ne, že bych se nějak krotil, ale nějakou hrdost jsem přece jen měl. Chtěl jsem prudce přirazit, udávat si tempo já, ale namísto toho jsem mu zaryl nehty do zad a přitáhl si ho ještě blíž, ne snad kvůli nějakým něžným polibkům, ale proto, abych ho měl celého, pěkně v sobě. Věnoval jsem mu úšklebek, načež se jeho tempo z pomalého změnilo na naprosto neúprosné. Nemusel jsem ho popostrkovat, směřovat. A to bylo skvělý. Steny už jsem nijak neskrýval, když jsem se pobaveně kousal do rtu a zanechával mu na zádech jemné karmínové škrábance. Ne proto, aby je viděla jiná, to mi bylo fuk, jak si to bude zakrývat, já se jen snažil ventilovat všechny ty pocity, co mě zaplavovaly s dalším prudkým přírazem. Obmotal jsem mu nohy kolem boků a vycházel vstříc ve stejném neúprosném, žádoucím a hladovém tempu. Jeho tělo bylo horké, svalnaté, perfektně se klenulo nad mým a já si užíval ten výhled na jeho přivřené oči a zastřený výraz, který jsem ale měl i já sám, když jsem pomalu, ale jistě začínal ztrácet kontrolu. Vybavovala se mi chvíle, kdy jsem ho potkal poprvé. Na Matyho párty, kde nebyl Kuba, protože byl zrovna na víkend navštívit rodiče a která byla k uzoufání nudná, protože možná jsem měl hnědovláska rád, byl svůj, byl roztomilý, ale byl taky hodně sebestředný a dětinský, a tak někdy jsem ho už nemohl poslouchat. To jeho laciné chvástání a holky, co se lepily na ty nevinné ďolíčky. A tak když jsem do sebe klopil panáky vodky hlava nehlava a střetl se s tím Filipovo sexy pohledem, měl jsem jasno. Možná si doteď myslel, že on ulovil mě, ale pravda byla, že vyspat se s ním, byla ten večer moje jasná priorita. Chtěl jsem si od něj vzít přesně to samé, co teď. Jen jsem netušil, že bude ten jediný, komu jsem dovolil víc než jen jednu noc. Sám jsem nechápal proč, proč mě pořád dokola bavilo se v něm ztrácet, nejspíš proto, protože v tom nikdy nebylo nic víc. Oba víme kvůli čemu tu jsme..
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 10:05 pm

Zašátral jsem v kapse neonově zelené bundy a zkontroloval mobil. Sportovní taška se mi houpala na rameni, docela smutný, že se ti celej život vejde do jedný tašky, co? No nic, nostalgickej jsem teda úplně nebyl, takže místo ronění slz jsem cestou nahoru vybubnovával nový rytmus, který mě napadl cestou sockou a já ho nechtěl zapomenout. Sice mě sem zavedly trochu jiné okolnosti, ale stejně zase skončíme s Erikem u písniček, tak jsem na něj chtěl vyrukovat s něčím novým, koncert se blížil a já pořád hledal slova k pecce, která rozepsaná ležela v odrbaném notýsku na dně tašky. 
Otlučené dveře, nápis Lorencovi, nadzvedl jsem rohožku a vyndal náhradní klíč, hele jako, jestli nechtěl, abych neohlášeně chodil na návštěvu, neměl mi ho ukazovat! Hádám, že už si na to prostě zvykl, trávil jsem u něj hodně času, spolubydla z koleje si tam pořád tahal baby a já mu tiše záviděl radši tady než aby mi mrznul zadek venku, takže teď mě tu hold bude mít o trochu déle a trochu častěji, no problemo!
"Kámo, věřil bys tomu, že na koleji musíš za ubytko platit? Vzdělávám se pro tenhle zasranej stát, neměli by spíš platit oni mě?" hodil jsem tašku na podlahu, prošel chodbou, paličkama o zeď znovu vybubnovával rytmus a stále s jedním sluchátkem v uchu kýval hlavou do rytmu písničky, která v nich hrála. "Na pár dnů se ubytuju na gauči, než si něco najdu, ok?" vešel jsem do kuchyně a zastavil se uprostřed kroku, když jsem si všiml, že místo sváteční večere je uprostřed stolu rozvalený můj nejlepší kámoš úplně nahý a jaksi v něm se nachází- "Filipe?"
Chvíli jsem pohledem těkal z jednoho na druhého, ten fakt, že můj kámoš, o kterém jsem si roky myslel, že je nejspíš bezpohlavní nebo frigidní si to tu rozdávám se špičkou mého Top10 seznamu potenciálně nejošukatelnějších týpků, byl přece jen trochu šokující.
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 10:32 pm

Je pravda, že jsem příchod blonďáka vůbec nezaregistroval, ačkoliv byl Kuba celkem dost hlasitý a jeho příchod jsem většinou poznal už z chodby. Ale tentokrát jsem jen zakláněl hlavu, vzdychal a užíval si tohle až nemyslitelně perfektní tělo. Je pravda, že jsme se nijak nekrotili v tom se tlumit nebo své vášně hlídali, takže je pravda, že jsem příchod blonďáka do kuchyně zaregistroval až ve chvíli, kdy se Filip ve mě přestal pohybovat. Jen jsem celkem nespokojeně zvedl hlavu a sledoval Filipa, jehož pohled se upíral ke vchodu do kuchyně. Nejspíš jsem od něj měl uskočit, říct Kubovi ať na nás přestane zírat, ale já tahle drama queen rozhodně nebyl a ani jsem o žádné drama nestál. Spíš jsem jen přemýšlel, jestli bych to teď měl ukončovat, protože jsem byl fakt brutálně nadrženej a jak špatný by to bylo si to s ním rozdat před svým nejlepším kámošem. Nakonec jsem usoudil, že by to asi přežil, ale já bych nepřežil to, co by přišlo potom. Proto jsem z Filipa jen s nelibostí vyklouzl a znovu si obklékl šedivé tepláky. Pohled jsem směřoval na Filipa, který zase nechápal, co dělám a že tady má opravdu něco rozdělaného a hodlá to dokončit i před Kubou. Lehce jsem se k němu naklonil. "Hele, nemám nic proti sexu na veřejnosti a rozhodně bych chtěl, abys to dneska dodělal, ale Kuba jen tak neodejde a šukat před svým nejlepším kámošem možná dneska vynechám.." Věděl jsem, že se mu to nelíbí, že se na jeho tváři jen na chvíli promítl vztek, který nahradil ten klasický ležérní výraz, když si ledabyle zapnul kalhoty a narovnal rukávy košile. "Napíšu ti.." Pronesl jsem, nebyla v tom omluva, naléhání, vlastně jen konstatování že to možná udělám a možná taky ne. Nic neřekl a já už taky ne, když jsem sledoval, jak odchází, pohledem přejíždí po naprosto konsternovaném Kubovi, krátce se provokativně ušklíbne, posbírá si svoje sako v předsíni a byt opouští. Frustrovaně jsem vydechl a prohrábl si kudrnaté vlasy. Přejel jsem si prstem po rtech, pořád jsem ho cítil, jeho vůni, jeho tělo a sakra.. Budu si muset jít dát studenou sprchu, moc díky, kámo!
Upřel jsem na Kubu pohled, který ale nezračil žádný vztek nebo zlost, ne, prostě to tak bylo a bylo mi i celkem fuk, že mě u toho viděl. Prošel jsem kolem něj do pokoje, kde jsem si sednul k rozepsaným textům jako kdyby se nic nedělo.
"Jasný, gauč ti už stejně dávno říká pane" Pokrčil jsem rameny, usmál se a mávnul rukou, byl tady nakvartýrovanej stejně co druhej den, což mi nijak nevadilo, tak mi to nemusel ani nijak oznamovat.
"Na něčem jsem pracoval, mrkneš se?" Houknul jsem do chodby a čekal, že za mnou přijde a budeme makat na textech jako obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptySun Aug 06, 2023 11:02 pm

Nestávalo se moc často, že by zrovna mě došla slova, ale Erikovi se to povedlo. Měl pravdu, fakt jsem se nechystal odcházet a měl spoustu otázek, na které jsem hodlal dostat odpovědi. Rozhodně jsem nebyl ten, co by se snažil dělat, že tu vlastně nebyl, nebo se taktně vypařil a nechal je si to tam dodělat. Já a Erik, nebylo moc věcí, které bychom spolu nesdíleli, takže jsem věděl, že necítí stud, ten jsem konec konců necítil ani já. Prostě jsem byl jenom tak nějak v šoku. Sledoval toho perfektního blonďáka, o kterém se mi zdály vlhké sny snad od doby, kdy nám ho Mumík představil, ale jako.. co?! 
Otočil jsem za ním hlavu, dveře se zavřely, Erik odešel do ložnice a prostě dělal, jako by se nic nestalo. Nebylo to zase tak moc překvapivé, znal jsem ho už dost dlouho abych věděl, že je fakt málo věcí, které ho donutily k nějaké reakci, ale tak sakra do prdele právě jsi tu šukal s FILIPEM! Jasně, nemyslel jsem si, že by nikdy nikoho neměl, nepřišlo mi divné, že žádné vztahy nemá, i když se na něj lepil kde kdo, kdo by taky tomu sladkému úsměvu odolal, celá ta jeho podělaná rodina mu moc sebejistoty nepřidala, ale i tak, s Filipem?! To bylo jako bych se mu zapomněl zmínit, že jsem si zašukal s Marylin Monroe! 
"Děláš si prdel?!" nakráčel jsem do ložnice a i když jsem psaní textů a hudbu miloval, bylo to teď to poslední, co jsem hodlal řešit. "Šukáš s mojí topkou a nic neřekneš? Ty vole, proč jsi mi to neřekl?! Já ti říkám všechno a ty se zapomeneš zmínit? Roky žiju v tom, že sex je pro tebe cizí slovo a pak takovýhle orgie? Nedělej do prdele, že se nic nestalo, víš, že to nesnáším!" zatímco Erik byl kliďas, já byl vždycky tak trochu drama queen. Nesral mě ten fakt, že šuká s Filipem, ale že můj nejlepší kámoš mi tuhle informaci zatajil!
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyMon Aug 07, 2023 12:09 am

Zapadl jsem do postele, podepřel si hlavu polštářem a jen v duchu odpočítával, za jak dlouho sem vtrhne a bude na mě chrlit jednu otázku za druhou. Stejně jak on znal perfektně mě, já znal perfektně jeho a bylo mi jasné, že ho to v klidu rozhodně nenechá. Nestihl jsem ani dopočítat do desíti, když vtrhl do ložnice a zasypával mě obviněními. Přetočil jsem se v posteli na bok a podložil si hlavu rukou. Odložil jsem texty stranou a věnoval rozčílenému blonďákovi široký úsměv.
"Tak hele, právě protože je to tvoje topka, jsem ti to neříkal. Básníš o něm neustále, jak jsem ti to mohl asi říct? Prostě se to stalo, tak to neřeš" Prohodil jsem s úšklebkem, ale pohled z něj nepouštěl. Věděl jsem, jak nesnáší ten můj klid stejně jako já nesnášel, že musel do všeho rýpat a všechno neustále rozebírat. Chtěl jsem jen zapadnout do peřin, zahulit si, napsat pár textů a pak se smát hovnům na Tik Toku.
"Nezírej tak překvapeně, vypadám snad jako někdo, kdo by dobrovolně držel celibát? Já náhodou šukám celkem dost, jen si to prostě netahám domů. Neříkám ti to protože to pro mě nic neznamená, ani s Filipem, ani s kýmkoliv jiným. Šlo jen o sex, nic jiného. Nemám důvod se k tomu vracet" S tím jsem hodlal debatu uzavřít, ale věděl jsem, že ta drama quuen bude mít otázek plnou hlavu, proto jsem poplácal místo na posteli vedle sebe a věnoval mu další široký úsměv. "Ale topka je oprávněně" Podotkl jsem a olízl si rty, čímž jsem jasně věděl, že blonďáka přilákám blíž, byl někdy horší jak Kelišová, fakt!
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyMon Aug 07, 2023 12:25 am

"Prostě se to stalo? Rozhodně u nás nebyl poprvé! Tak jak dlouho už to trvá?!" fakt, že jsem z jeho bytu udělal náš, byl naprosto bezpředmětný, co bylo moje, bylo jeho a naopak, už tehdy ve školce se to stalo nepsaným pravidlem, takže když měl on mojí topku, musel se podělit! Přecházel jsem po pokoji a snažil se tvářit naštvaně, ale věděl jsem, že to stejně nemá cenu, neuměl jsem se zlobit, ne na něj, ne ve chvíli, kdy se na mě usmíval a já mu to chtěl vyčítat, ale ještě mnohem víc zjistit všechny detaily! 
"Ty vole Eriku, představoval jsem si to, zatímco jsem mohl mít reálný informace! To sis prostě nemohl nechat pro sebe, chci to taky vědět!" skočil jsem do postele, ignoroval, že na místě mého dopadu už leží on a prostě přes něj přelezl na druhou půlku. Zůstal jsem ležet na břiše, zašmátral v kapse, vylovil starou otlučenou plechovou krabičku a bundu zahodil někam za postel. 
"Ty šukáš s Filipem na stole po babce, to mě poser.." brblal jsem si pro sebe, když jsem balil jointa do úhlední ruličky, zapaloval ho, potahoval, aby papír začal hořet a pak ho podával tmavovláskovi vedle sebe. Pootočil jsem hlavu a zadíval se na něj, byl to Erik, pořád ten samý Erik, akorát že vůbec ne. Prohlížel jsem si ho, bez trička ho viděl už tisíckrát a nedokázal jsem říct proč, ale tentokrát to bylo prostě jiné. Znovu jsem si vybavil tu scénu, jeho zakloněnou hlavu, nehty, které blonďákovi zarýval do rukou. To byl Erik, kterého jsem neznal. A to bylo zatraceně divné, protože jsem byl přesvědčený, že znám všechny jeho stránky. A možná to bylo dětinské, ale nelíbilo se mi, že Filip měl něco, co já ne! Nafučeně jsem si pod hlavu nasyslil polštář, ale pohled z něj jsem nesklopil. 
"Tak mluv, chci slyšet všechno!" 
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyMon Aug 07, 2023 12:39 am

Když se rozvalil vedle mě, jen jsem se znovu usmál, protože jsem věděl, že on prostě neumí být naštvaný. Nebyl takový, většinu času byl splachovací, a proto bylo jedno, co udělám nebo řeknu. Vždycky to bude on a vždycky to budu já, podržíme se v těch nejhorších dnech, uděláme spolu ty největší kraviny světa, a tak to prostě bylo, high i low společně.
Vzal jsem si od něj jointa, přetočil se na záda a spokojeně potáhl. Vyfoukl nad sebe šedý dým a stočil na něj pohled. Pokrčil jsem rameny.
"Několik měsíců. Pamatuješ jak jsi musel na Elišky narozky domů? Tak tehdy přišel na Matyho párty. Hrozně jsem se tam nudil, Maty se zase ožral jako hovado a dělal ty svoje dětinský shity a on tam prostě byl a zíral na mě. Tak jsem si řekl, že proč ne a jeho Porsche před barákem to jistilo. Díky bohu byl Maty tak na plech, že si toho vůbec nevšímal" Chvíli jsem ho sledoval a čekal, jak tuhle informaci zpracuje. Určitě se to neobejde bez překvapeného výrazu.
"Na stole, na lince, v umakartový vaně.." Začal jsem vyjmenovávat seznam míst, ale postel ve které se on tak hrdě rozvaloval se tam rozhodně nenacházela, tam jsem si nikoho netahal. Podal jsem mu zpátky ruličku a široce se znovu usmál.
"Ale jo kámo, pověsti nelžou. Tam dole je všechno velikostně a tvarově velmi uspokojivé" Prsty od sebe jsem naznačil délku a šířku a znovu se ušklíbl. Chtěl to slyšet a chtěl detaily? Kdo jsem, abych mu je odpíral. A když už to konečně věděl, nebyl důvod mlčet.
"Nevím no, já většinou mívám jednorázovky, nechci znát jejich jména, hned po sexu je opouštím, holky, kluci, je mi to celkem fuk. Víš, že já a závazky to nejde dohromady. Ale s Filipem, kámo, šuká tak dobře, že když prostě přijde po druhý, tak neřekneš ne. Ví přesně co chceš a jak to chceš, jeho pusa umí zázraky. Vždycky to bylo drsné, rychlé a hladové. Šlo jen o to uspokojit ty pudy, ten chtíč a pak zase jít. Nikdy se nezdržel, vlastně o něm kromě jeho péra nevím vůbec nic. A vlastně ani vědět nechci. Zavolá, přijede, zašukáme si a odjede. Až na dnešek teda, nejspíš si chudák musel jít vopíchat nějakou jinou, přerušil jsi nás v nejlepším" Zasmál jsem se a sledoval jeho obličej.
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyMon Aug 07, 2023 4:35 pm

"Děláš si prdel?! Mohl mě ohnout Filip a já se místo toho futroval bábovkou? Svět je fakt zasraně krutej!" nasraně jsem si hučel do polštáře, fakt, vždycky, když uvidím svoje hloupý sestry, vzpomenu si na to, že místo jejich mateřských rad, jak si mám najít milou a slušnou holku, jsem mohl mrdat s mojí nemesis no 1! Závist? Jasně, že jsem Erikovi záviděl, ale na druhou stranu jsem byl asi i rád, když ho měl on, prostě jsem nějak byl uspokojený, protože jsme spolu vždycky všechny zážitky i pocity sdíleli. Takže na tom nezáleželo. 
"Šukáš mu bráchu. Bráchu, kterýho nesnáší, jestli to zjistí, jsi v hajzlu.." konstatoval jsem upřímně, když už došla řeč na Matyho. Nepřipadalo v úvahu, že by to věděl, protože kdyby jo, spustila by se třetí světová! Následně jsem se ale jenom drze zazubil, protože mi konečně došlo, jak je možný, že Filip na malýho vždycky ví tolik špíny! Ty vole Eriku, tak ty jsi ale dobrej herec, když se vždycky tváříš, jako bys neměl nejmenší tušení, že je znova ve městě. Protože žádná bombardace a stěžování ve společným chatu ze strany Matyho neproběhlo, věděl jsem neprosto jistě, že Filip chodí nejdřív vyjebat Erika a až potom zjebat Matyho. A to byl docela zábavný objev! Stejně jsem ale zavrtěl hlavou a vzal si jointa, načež jsem hluboce potáhl, podržel kouř v plicích a pomalu vydechl. 
"Kurwa fix, nemůžeš to příště alespoň vyfotit?! Filipovo dokonalý péro, to ti nikdy neodpustím!" hravě jsem ho pěstí třísknul do nahého hrudníku, znovu potáhl, ale pohled neodtrhl. Viděl jsem ho tak už mockrát, ale ten jsem měl hlavu plnou představ, se kterými jsem se neuměl vyrovnat. Představ, která byla tabu, i když jsem miloval šukání, i když jsem neměl vyhraněný typ, i když jsem dal každému, kdo se mi líbil, bylo to tabu. A já teď přemýšlel nad tím proč. 
Podal jsem mu jointa, položil si hlavu na polštář a jen se široce usmál. "Ještě jsem neslyšel, že bys byl s někým několik měsíců.. To musí mít fakt ptáka ze zlata. Ty klikaři!" strčil jsem do něj loktem, cítil, jak mi tráva pomalu stoupá do hlavy a uvolňuje zástrčky, které mě ještě jakš takš drželi zpět. Teď už jsem začínal být ve stavu, kdy se moje myšlenky uvolňovaly rovnou do pusy, aniž bych nad tím dokázal přemýšlet. 
"To je fakt nespravedlivý, jak jsi Antl, musíš být ošukáníhodnej sráč nebo co?" otázka zůstala viset ve vzduchu a bylo to tu, myšlenky, které možná měly zůstat jen v mé hlavě, ale byl to Erik a já si před ním neuměl a hlavně ani nechtěl na nic hrát. Olízl jsem si rty a provokativně se usmál. "Přiznej se, šel bys i do Matyho?" moje oči se upřely do těch jeho, když jsem očekával odpověď. Nebylo téma, o kterým bych s ním nemluvil, nic, co bych neřekl, čeho bych se bál. Věděl o mě všechno a já to miloval, miloval tu svobodu, ten fakt, že neexistují hranice. 
Nakonec jsem se ale přece jen odmlčel a s vážnou tváří mu zůstal koukat do očí. Píchání stranou, chtěl jsem, aby chápal, proč mě to štvalo. A kvůli Filipovi a jeho přirození jako z antickejch soch to nebylo. Lehce jsem se zamračil a přimhouřenýma očima ho sledoval. "Příště mi to řekneš hned, jasný? Nemám rád, když o tobě někdo ví něco, co já ne.." 

_________________
-drummer boy-
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 4:06 pm

Když se zmínil o Matym, musel jsem se krátce ušklíbnout. "Nezjistí " Zavrtěl jsem hlavou a ušklíbl se. "Ale jako přiznám se, že mám vždycky radost, když Filip zrovna vždycky čirou náhodou přijde k Matymu vždycky když je nějaká párty nebo tak.. Jaká náhoda!" Znal jsem Kubu jako svý boty, bylo mi jasný, že mu došlo, odkud má Filip všechny informace a ani jsem z toho neměl žádný výčitky. Měl jsem Matyho rád, ale promiň kámo, tvýho bráchu mám ještě radši! "Maty by ti měl děkovat, nestihl jsem Filipovi ani říct, že si už tejden hraje na maroda a sere na všechny zkoušky a přednášky" Krátce jsem se uchechtl a dal si další potah, hlava se mi zdála těžší, miloval jsem ten pocit, většinou jsem bez Kuby nehulil, byla to taková naše tradice, a proto jsem si užíval každý kousek toho, kdy všechny limity opadávaly. Ale pravdou bylo, že před blonďákem nikdy ani žádné neexistovaly. Potkal mě jako kluka, co pomalu koktal svoje jméno a stejně mě přijal takového, jaký jsem byl. Neexistovalo mezi námi nic, co bych se mu styděl říct.
"Jako, Maty je zasraně perfektní, co si budeme, párkrát se dalo představovat, jestli s tou pusou umí něco víc než jen všechno okecávat. Roztomilej malej sráč. Ale nešel bych do něj jen proto, protože by mě z těch řečí rozbolela hlava" Upřel jsem na Kubu pohled a začal se smát. Pak si jazykem přejel po zubech a rtech, ta představa se mi líbila, ale s Filipem bohužel o trochu víc.  "Stejně si myslím, že je Maty na kluky i na holky, jen se bojí si to přiznat" Mávnul jsem nad tím rukou, někoho jako on prostě zákonitě museli chtít všichni. Sledoval jsem jeho modré oči ve kterých se na chvíli promítl vážný výraz.
"Ano mami.." Ušklíbl jsem se, ale pak k blonďákovi natáhl ruku a cvrnknul ho do čela. Imůj pohled zvážněl. "Nikdo o mě neví víc než ty a nikdy nebude. Sakra, věděl jsi i o tom, že jsem do 13ti spal s rozsvícenou lampičkou a plyšákama." Krátce jsem se zadíval na šuplík za něj ve kterém byla Fifinka pořád ještě na tajňáka schovaná. Pak jsem ruku nechal klesnout, ale neodtahoval ji, když jsem se k němu otočil a nechal ruku na jeho hrudi. Vždycky to tak bylo, dotýkali jsme se, leželi vedle sebe a nikomu to nepřišlo zvláštní. Bylo to naopak osvobozující.
"Nechci tě zatěžovat informacemi, které stejně nejsou důležité. Ale abys byl v obraze, po koncertě si rád zašukám v autě před barem, takže ne, sex pro mě není cizí slovo" Olízl jsem si rty a předal mu ruličku, která už stejně byla skoro na konci.
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 5:01 pm

"Páni, vy jste šmejdi!" zazubil jsem se, ale samozřejmě nebyl nijak pohoršenej, já se prostě jenom bavit, kdo by do sladkého Erika řekl, že na Matyho hraje takovou habaďůru? O Filipovi ani nemluvě, bylo záhadou číslo jedna, jak je možný, že všechno ví, jednu dobu jsme prohledávali Matyho byt, protože jsme byli všichni přesvědčení, že tam má Filip kamery a štěnice. A on měl přitom Erika, jehož pusa evidentně uměla zázraky. 
"Rozhodně, podle mě je v jeho historii teploušský porno, jenom se stydí o tom mluvit!" pronesl jsem ledabyle, Maty se rád vychloubal, s kolika holkama spal a jak a kde, ale vždycky jsem si říkal, že tím neustálým přívalem informací prostě jenom něco zakrývá a jako upřímně, Maty byl prototyp sladkého buzíka, kterého by brali snad všichni! Včetně mě! I proto jsem se tak záhadně usmál a olízl si zamyšleně rty. 
"Hmmm tak jeho pusa by se dala umlčet různými způsoby.. Možná bych se měl obětovat a trochu ho zkazit. Nebo ty, můžeš si dát do sbírky oba bratry!" díval jsem se do jeho očí, usmíval se, ale Erik mě znal a věděl, že v tom je i kousek pravdy, kousek provokace, která mi teď kolovala hlavou. Byl jsem ten typ, co nikdy nepřemýšlel nad následky, mojí postelí prošlo už tolik lidí, holek, kluků, zapřísáhlých heteráků, takže jsem nevěřil na to, že něco nejde. Nedělal jsem si hlavu se svou pověstí, prostě si užíval, co život nabízel. Bylo sice trochu mimo porovnávat Filipa s Matym, ale pokud byl Filip zasraně perfektní, takový ten chodící sex, tak Maty byl zasraně roztomilý a nezkažený, a kdo by netoužil mu tu svatozář z té hlavy sebrat? 
Pousmál jsem se a znovu potáhl. Sledoval, jak mě Erik cvrnkl do čela, jak se jeho ruka svezla a zůstala mi ležet na hrudníku, nikdy jsem o tom hlouběji nepřemýšlel, nepřišlo mi divné s ním ležet v posteli, klidně jsme chodili jeden druhému do koupelny nebo si dávali navzájem ochutnávat jídlo, jenže když se teď jeho ruka nacházela na mé hrudi, nemohl jsem od ní odtrhnout pohled. Ta ruka, která Filipovi zatínala nehty do paže, už to nebyla ruka mého Erika a vůbec. Olízl jsem si rty a uhnul pohledem, protože v hlavě se mi najednou rodily myšlenky, které tam dřív nikdy nebyly. Že má krásné, štíhlé, dlouhé prsty. Že kdykoliv se mě dotýká, má velmi jemnou kůži. Že se mi vždy usínalo dobře v jeho posteli, protože mám prostě rád jeho vůli. 
"No jo, celý moje úspory padly na kredit, když jsme si do noci volali, aby ses nebál.." znovu jsem oči zvedl a zadíval se do jeho tváře. Měl jsem rád, když se usmíval, když takhle ležel vedle mě, bezstarostně a otevřeně, kdy překračoval hranice mojí osobní zóny, když nebyla moje nebo jeho půlka postele. Zvedl jsem ruku a prsty s překvapivou jemností odsunul jeho tmavé vlasy z očí. Změnil se od té doby k nepoznání. Od kluka s brýlemi, rovnátky a akné ke klukovi, který v tajnosti šuká s největším playboyem, kterého znám! Byl hezký, až otravně hezký, snědá dokonale hladká pokožka, bílé rovné zuby, plné rty a ty provokativní oči. Olízl jsem si rty a podvědomě se přitáhl blíž k němu.  
"Chtěl jsem říct, že si tě u toho ani neumím představit, ale to s Filipem mi dalo celkem jasnou představu. Bylo to dost sexy. Líbilo se mi to." jo, tráva rozhodně podporovala mé bujné představy, ale nestyděl jsem se to říct nahlas. Neodtáhl se, nedal jeho ruku pryč, užíval si jeho blízkost a jen se zálibně usmál. "Neřekl bych, že budeš dole.." 

_________________
-drummer boy-
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 9:13 pm

Zasmál jsem se poznámce o tom, že milosrdně se mnou promrhal všechny svoje peníze. Vždycky dělal všechno pro mě, ať už mě brával k nim domů a představoval jako člena rodiny, když ta moje zrovna nebyla ideální, když se mě zastával před ostatníma, pokaždé, když jsem ho potřeboval, byl tady. Všechno jsme dělali spolu, vždycky. A to se nezmění, můj vztah s ním, znal jsem nitro jeho duše tak dobře jako kdyby byla má vlastní. A že byla prohnaná! Upřel jsem na něj pohled ve chvíli, kdy mi prsty odhrnul vlasy z čela. Sledoval jeho výraz, Jakube, znal jsem tě tak dobře že jsem moc dobře věděl, co se ti honí hlavou aniž bys cokoliv řekl. A nebylo to jen trávou, proč byl tvůj pohled jiný. Myslel jsi na to, co si před chvílí viděl? Pohledem jsem zapátral k jeho rtům, k jeho natažené ruce a zpět k jeho úsměvu. Věděl jsem, že pro něj není nic tabu, věděl jsem, co, kdy, kde, jak a kolikrát s kým dělal, protože se nestyděl mi popsat všechny detaily. A přesně proto jsem si všiml, kdy se jeho pohled změnil. Nikdy předtím to v něm nebylo, nejspíš si myslel, že bych nechtěl.. A já nad tím nikdy nepřemýšlel, když jsem se po propité párty budil vedle něj nahý, když jsem si představoval všechny ty jeho detailně popsané vztahy a styky. Zase jsem se usmál, tentokrát ale ne pobaveně, když jsem si jazykem znovu, stejně jako on přejel po rtech. Chtěl bych ho? A kdo by ho nechtěl? Byl to můj nejlepší kamarád, ale to neznamenalo, že mě to už několikrát nenapadlo. Ne, nerozbušilo se mi srdce, ale vzrušení to přineslo a velké. Přerušil nás v nejlepším a teď si ještě dovoluje se na mě dívat tímhle pohledem? Jasně, že mi kalhoty začínaly být upnutější! A ještě do toho ta tráva, bořila všechno, umocňovala ten moment, umocňovala jeho pohledy..
Byl jsem to já kdo se zapřel o ruku kterou jsem měl položenou na jeho hrudi, nadzvedl se, jeho zabořil víc do peřin a naklonil se nad něj.
"Hm, taky to byl pěknej pohled" Pronesl jsem a pohledem přejel po jeho tváři. Volnou rukou jsem si od něj vzal ruličku ve které zbýval poslední potah. A já se se svým kámošem vždycky dělil o vše rovnoměrně. "A co přesně se ti líbilo? Líbilo se ti vidět, jak mu zatínám prsty do zad nebo to jak do mě přiráží?" Upřímnost, s ním kdykoliv. Mluvil jsem s ním stejným tónem jako předtím. Věnoval jsem mu další úsměv, tentokrát se mi ale neodrážel v očích, tam bylo něco jiného, tichá výzva. Zhluboka jsem potáhl, zadržel kouř v ústech, naklonil se k němu, nejspíš chtěl něco říct, tak jsem toho využil, krátce se otřel o jeho rty a vydechl mu kouř do úst. Pak jsem se s úsměvem odtáhl. "Měl bych být jinde?" Pronesl jsem nevinně, ale stále zůstával nad ním, stále s jednou rukou na stejném místě na jeho hrudi, zatímco druhou jsem se opřel vedle jeho hlavy. Provokace, byl v nich králem, ale mohl dávno tušit, že to já uměl taky.
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 9:59 pm

Neodvrátil jsem od něj pohled ani ve chvíli, kdy se zapřel o můj hrudník a vyhoupl se nade mě. Možná mě to mělo vyvést z míry, znervóznit, překvapit, ale já jenom odevzdaně ležel pod ním a díval se na něj zastřeným pohledem a ano, nejspíš jsme oba věděli, že tráva za to tentokrát nemůže. Nevěděl jsem, proč cítím ten starý známý pocit, to vzrušení, mravenčení, touhu. To se mi s ním nikdy nestalo, ale teď to tu bylo, ale nepřemýšlel jsem nad tím, jestli je to dobré nebo špatné. Nemusel jsem. Upíral jsem pohled do jeho očí a jen se pobaveně usmíval, nezakrýval, že čekám na pokračování. Znal mě ze všech nejlépe, nemusel jsem před ním nic předstírat, stejně by to poznal. 
"Tak nějak všechno. Takhle jsem tě nikdy neviděl. Líbil se mi tvůj výraz." pousmál jsem se, měl jsem dělat, že jsem tam nestál a nečuměl na ně? Že jsem si neprohlédl všechny detaily, které mi teď rezonovaly v hlavě? Asi jo, ale náš vztah byl prostě vždycky až moc upřímný. A já to miloval. Sledoval jsem, jak si olízl rty a zůstal na nich viset pohledem. "Jak jsi měl přivřené oči, jak jsi sténal, jak bylo v tom tvém zasraně perfektním obličeji vidět úplně všechno.." můj hlas byl jiný, tišší, ochraptělý, lačný. Nesnažil jsem se to kontrolovat, ta chemie mezi námi, jiskření, které mě nutilo neustále si s ním vyměňovat pohledy, ve kterých už dávno bylo všechno, co jsem zatím neřekl nahlas, ale on to stejně věděl. "Trochu mu to závidím.."
Sklonil se ke mě, jeho rty se sotva patrně dotkly těch mých, ucítil jsem v ústech nasládlý kouř a s pobavením ho nasál do plic, abych ho zase nosem vypustil ven. Nechtěl jsem se hýbat, neodstrčil ho, ani si ho nepřitáhl k sobě, jen nechal ruce bezbranně ležet na polštáři a v tom pohledu bylo všechno, úplně všechno. 
"Představoval jsem si tě spíš tak nějak.. nahoře." moje oči ho stále pozorovaly, neuhnul jsem pohledem a nestyděl se za to, že jsem fakticky přiznával, že jsem nad ním přemýšlel v téhle souvislosti. Protože proč. Moc zábran jsem neměl a bylo fakt málo věcí, které bych nikdy neudělal a on byl jednou z nich, ale vždycky jsem si prostě myslel, že něco takovýho by nechtěl, ne že bych to já nemohl udělat. Zatímco já o sexu mluvil pořád, on skoro nikdy. Nikdy s tím nezačal sám a já si prostě říkal, že to neřeší, věděl o jeho komplexech a měl za to, že prostě nemá takové potřeby jako já. To ale neznamenalo, že jsem ho ve svých představách jako sexuální objekt neměl. 
Jenže teď bylo všechno jinak, moje domněnky se hroutily jako domeček z karet a mě bavilo to jemné přešlapování, to probádávání neznámého území, protože jsem nevěřil, že existuje něco, co o něm nevím. To ale jen probouzelo můj zájem, znal mě a věděl, že v těhle věcech jsem hovado. Ale nedával mi svým chováním povolení? Provokoval, ale věděl, že to je hlavně moje parketa. 
Zvedl jsem ruku, zajel mu s ní do poddajných vlasů, sjel na krk a přitáhl ho k sobě, ale nepřekročil tu hranici, nepolíbil ho, i když byl tak blízko, že jsem na tváři cítil jeho dech. To napětí by se dalo krájet a já cítil vzrušení snad v každé buňce svého těla. Zkousl jsem si spodní ret, ukazováčkem mu přejel po rtech, pokračoval na krk, nahý hrudník a štíhlé břicho, můj pohled následoval tu cestičku až k okraji tepláků, kde jsem si prsty pohrával s tkaničkou. 
"Mrzí mě, že jsem ti to přerušil. Můžu ti to nějak.. vynahradit?" zvedl jsem k němu pohled a zároveň pokrčil nohu a začal se stehnem mazlivě otírat o jeho rozkrok. Mohl říct ne a nic by se nestalo. Ale já už věděl, jak tohle skončí.

_________________
-drummer boy-
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 10:32 pm

Usmál jsem se. Těžko říct, jestli mě potěšilo víc to, že si myslí, že mám zasraně perfektní obličej nebo to, že si mě už v téhle pozici představoval. Obojí pro mě byly nové informace a ve finále vlastně nebyly. Protože i já si ho představoval, jak všechny ty chudáky provokuje tím svým nevinným výrazem, který měl ve tváři i teď. Všichni si myslí, že dostali jeho, ale ve finále to byl on, kdo dostal to, co chtěl. Byli jsme si v tom dost podobní, oba vždycky ve finále dostali, co chtěli. Pokud jsem já sám o někoho stál, většinou jsem si pečlivě vybíral. Jindy jsem spíš nechával ostatní přijít za mnou. Ale u něj to bylo jiné, řekl si, že tuhle topku v místnosti prostě bude mít v posteli a světe div se, ona tam byla. U mě se snažit nemusel, oba jsme věděli, že překračujeme hranici, kterou jsme si sami nikdy ani nevytyčili. Líbilo se mi sledovat a na vlastní kůži poznat jaké to je, když provokuje. Cítil jsem to, vzrušení z toho neznáma, z celé téhle situace. A chtěl vědět, kam až zajde. Chtěl si hrát, chtěl uchovat ten moment, kdy se přitahujeme pořád víc a víc. Nepleťte se, nic to neznamenalo, pro mě rozhodně ne a tušil jsem, že pro něj taky ne. Pořád jsem si ho prohlížel a na tváři se mi usídlil další úsměv, když jsem si všiml jak tam v jednu chvíli leží úplně bezbranně, nevinně a v druhou mi vplétá ruku do vlasů a přitahuje si mě k sobě. Cítil jsem, kam jeho nenechavé prsty putují a nespouštěl pohled z jeho tváře. Krátce jsem se kousnul do rtu, když jeho koleno zabloudilo k jistým partiím a znovu roztáhl rty v úsměv, tentokrát ale úplně jiný, hladovější, drzejší. Ruku z jeho hrudi jsem přesunul výš, k jeho bradě, palcem a ukazováčkem jsem mu ji nadzvedl a užíval si ten pohled. "Napadá mě spousta věcí." Zavrněl jsem a znovu se pousmál. Sklonil jsem se k němu ale namísto polibku na rty jsem se věnoval jeho krku, ochutnal jsem jazykem jemnou kůži a následně se o ni otřel rty, vedl vlhkou cestičku vzhůru, putoval po hraně jeho čelisti až jsem zase skončil u něj, jen pár centimetrů od jeho rtů. Ten dotek, sakra, věděl jsem, že mi stojí a jak!
"Přitom, co mě budeš kouřit mi můžeš ukázat, co všechno sis představoval." Krátce jsem se pousmál. "Nebo.." Prudce jsem chytil jeho nohu, roztáhl ji daleko od té druhé a vklínil se mezi jeho nohy tak, že jsem se pánví dotýkal jeho, natiskl jsem se na něj a ruku usídlil na jeho stehnu, kde zůstala nečinně. "si tu kompenzaci vezmu hned, tady.." Dlaní jsem se od stehna přesunul mezi naše nohy. Věděl, že neřeknu ne, věděl, že mu na ty provokace skočím ne proto, protože bych mu propadl, ale protože mě to bavilo. Bavilo mě to napětí mezi námi, bavilo mě, že jsem mu mohl říct všechno, co chci a co se mi honí hlavou. A nebudu lhát, pohled do jeho hladových očí a jeho tělo, co se tak ochotně vinulo k mému, ve mě probudil všechno.
Návrat nahoru Goto down
Jakub Zábranský
[ČR]
Jakub Zábranský


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 31. 07. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyTue Aug 08, 2023 11:56 pm

Pousmál jsem se, bylo docela sladké, jak jsme kolem sebe tančili po špičkách. Protože já byl zvyklý na jiné situace, kluby, záchodky, žádné něžnosti, hlavně rychle a tvrdě, ale tohle bylo jiné, pomalé, mazlivé a provokační, prostě jsme si oba tuhle situaci užívali jako nikdy. Věděl jsem, že se to nejspíš už nebude opakovat, ale možná právě v tom bylo to kouzlo. Nemusel jsem se strachovat rána, nemusel hledat výmluvy, necítil výčitky, byl jsem si jistý, že se nic nezmění, že to náš vztah neposere, naopak.. čím blíž mi byl, tím lepší to bylo. Protože zatímco jiní žárlili na svoje holky, já žárlil na to, že by někdo mohl být mému nejlepšímu příteli blíž než já. Možná to bylo krapet ujeté, ale tak to prostě bylo. Když jsem cítil lásku, bylo to se vším všudy a bylo jedno, jestli to bylo k němu nebo k těm, s nimiž jsem měl zrovna vztah.  
Nechal jsem ho, aby mi rukou zvedl bradu, nebránil se, spíš jsem hlavu ochotně zaklonil a skoro nedočkavě kńučel, když zase nic nepřišlo. To trápení se mi nelíbilo, ale cítil jsem, jak se do roztrhaných džínů přestávám vejít. Alespoń mi to kompenzoval jazykem na krku, zachvěl jsem se, vždycky jsem byl na tohle místo citlivý a jen přemýšlel, jestli to byla náhoda, nebo to prostě ze všech těch mích milostných historek ví. To jsem ale ještě nevěděl, co přijde a možná proto naprosto nekontrolovatelně zasténal v těsné blízkosti jeho tváře, když mi roztáhl nohy a natiskl se na mé vzrušené mužství. Tahle jeho stránka, sakra, jak moc sexy vlastně můžeš být? 
"Zatraceně, jsem jak tvoje nadržená fanynka.." zamumlal jsem, moje ruka se zvedla a já tentokrát cílevědomě položil dlaň na jeho krk a přitáhl ho k sobě, nikdy jsem nebyl zrovna dvakrát trpělivý, a když jsem mu na těch rtech visel tak dlouho a stále se jich nemohl dotknout, prostě jsem si to sobecky vzal. Zuby jsem potáhl za jeho spodní ret a jazykem vklouzl dovnitř, stále jsem ještě cítil jointa a jen se mu usmál do rtů, když jsem rukama po jeho zádech sklouzl na jeho zadek, zatímco jsem mu vyšel pánví vstříc a tentokrát to byl já, kdo ho lascivními pohyby provokoval v klíně. Užíval jsem si ten polibek, našel jeho jazyk a hrál si s ním, provokoval a drze si probojovával cestu dovnitř, když jsem se odtáhl, olízl si spokojeně rty a s lačným pohledem stiskl v dlani jeho vztyčenou chloubu. 
"Kdo řekl, že to musí být buď a nebo..?" můj pohled se střetl s tím jeho a já se jen pokřiveně ušklíbl, když jsem do něj s pobavením strčil, takže se naše pozice obrátili a já se ocitl nad ním, nepřemýšlel, neváhal, sklonil se a mezi zuby stiskl levou bradavku, zatímco té druhé jsem se věnoval prsty. Jazykem jsem pokračoval níž, zajel jazykem do pupíku a pak už jen vzal okraj jeho tepláků a stáhl je níž. Netajil jsem se tím, že jsem si ho chvíli zvědavě prohlížel, a přitom jsem věděl, že stydět se určitě nebude. 
"Představoval jsem si, jak mě držíš za boky a bereš si mě zezadu." zamyšleně jsem se sklonil a bez zaváhání jazykem objel jeho špičku. Možná jsem vážně měl cítit něco jiného, ale v tuhle chvíli jsem chtěl přesně tohle a já nebyl typ, co by byl ochotný si něco odpírat. "Cítím tě tak hluboko, děláš to tvrdě a rychle,.." Jemně jsem po něm přešel zuby a sál, dával si záležet, když už to bylo o té kompenzaci. Párkrát jsem po něm přejel dlaní a zvedl hlavu. "Je to hladový a nedočkavý, moje hlava je prázdná, takže pořád opakuju jen Eri~ku, Eri~kuuu.." drze jsem se mu zadíval do očí, můj hlas byl lascivní, ale nelhal jsem. Jak jsem řekl, nebylo nic, co by před ním bylo tabu. Ani moje představy o něm. Ušklíbl jsem se a pak ho pohltil do svých úst. Nebyla to soutěž, ale věděl, že výzvy miluju a jestli je pro něj Filip dobrý, hodlal jsem být lepší. Sobeckej sráč, stejně mě znal, tak proč si hrát na něco lepšího.

_________________
-drummer boy-
Návrat nahoru Goto down
Erik Lorenc
[ČR]
Erik Lorenc


Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 02. 08. 23

Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  EmptyThu Aug 10, 2023 8:43 pm

Na tváři se mi usídlil úsměv, ale od toho povrchního měl daleko. Bavila mě celá tahle situace, všechna ta provokace, bavil mě on, líbilo se mi, že jsme si konečně splnili představy nás obou. Zatímco já si ho představoval ve chvílích, kdy mi detailně popisoval další záchodovou orgii, on mě měl naopak v živé paměti. Lhal bych, kdybych ty chvíle schválně neprodlužoval, protože jsem věděl, že se to opakovat nebude. Jsme nejlepší kámoši, ne milenci, ne kamarádi s výhodama, nebyli v nás nějaký potlačovaný city, který jak z nějakýho podělanýho milostnýho románu nebyli jednou stranou opětovány. A to na tom bylo to svobodné, byl to sex bez závazků, splnění něčeho, po čem jsme v tenhle okamžik oba prahli. Vpletl jsem prsty do těch světlých jemných vlasů a nedokázal se ovládnout, když jsem zas a znovu přirážel do jeho horkých úst. Zavřel se oči a vychutnával si všechno, co mi dával, užíval si to, ale neodolal se, abych oči neotevřel a drze se nepodíval, jak si hraje a bez ostychu provokuje.
"Jestli má Filip péro ze zlata tak tvoje pusa umí zázraky" Co jsem si myslel, to jsem i řekl, před námi neexistovalo nic, co bychom si nechávali pro sebe. A taky jsem díky tomu to nevydržel moc dlouho, jeho slova, moc dobře věděl, co dělá a já chtěl víc, víc jeho drzých polibků, víc jeho drzých slov, víc mého jména splývající z jeho rtů. Nevydržel jsem to, normálně jsem to nedělal, nechtěl znát jejich jména, nechtěl vědět, jak horká jsou jejich ústa, nechtěl nic než jen utišit tu chuť a nadrženost. Ale teď.. Donutil jsem ho prsty druhé ruky zvednout hlavu a přitáhl si ho k sobě. Tak, že jsem to tentokrát byl já, kdo si drze přivlastňoval jeho ústa, kdo sál, kousal, jemně jazykem všechna místa opečovával, chtěl se s ním přít, chtěl objevovat, chtěl to vstřebat všechno. Oddálil jsem se jen na moment, abych se posadil a prsty zahákl o jeho tmavé tričko, které jsem také hned sundal. Prohlížel jsem si alabastrovou kůži, pohledem klouzal níž a výš a aniž by to čekal, přetočil ho na břicho. S tím, jak zapadl do peřin, jsem se sám natiskl svou nahou hrudí na jeho horké a divoké tělo. Hodlal jsem mu přece splnit všechny ty představy. Jazykem jsem zkoumal jeho záda, hrbolek po hrbolku, obratel po obratli, rty mazlivě přejel po šíji a skončil u ucha, které jsem hravě zkousnul.
"Chci slyšet víc.. Vím, že to umíš" Vytáhl jsem ho za boky do kleku, prsty vyhledal knoflík na těch roztrhaných kalhotách, co jsem na něm vždycky miloval, stáhnul mu je níž a prsty jen rád obmotal jeho mužství. Začal jsem ho pomalu táhle v dlani zpracovávat, nahoru, dolů, zatímco jsem ho znovu kousal do ucha a užíval si, jak se jeho tělo prohýbá, jak se jeho dech zrychluje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Na Dlouhé stráni 2  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na Dlouhé stráni 2    Na Dlouhé stráni 2  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Na Dlouhé stráni 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pathological obsession :: Tajné doupě :: Česká republika :: Město :: Doma-
odeslat nové téma   Odpovědět na témaPřejdi na: