Pathological obsession
Pathological obsession


A moje myšlenky jsou KURWA hříšný.
 
PříjemPortálCalendarLatest imagesFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

odeslat nové téma   Odpovědět na téma
 

 Sebastián Malý

Goto down 
AutorZpráva
Sebastián Malý
[ČR]
Sebastián Malý


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 27. 12. 23

Sebastián Malý Empty
PříspěvekPředmět: Sebastián Malý   Sebastián Malý EmptyWed Dec 27, 2023 5:30 pm

Sebastián Malý GIFs-of-Cute-Guys-Dancing

Sebastián Malý Untitl11
22 y.o. | ballet~street~latino dancer | lvlDK tour | sky is no limit baby

Sebastián Malý Staenz10
Appearance
Výškově jsem dost podprůměrný, nějakých těch 168 mít budu, ale to ještě tak se snapbackem na hlavě, protože jo, toho na mě uvidíte celkem často. Nejsem žádný namakaný hovado, ale denně se hýbu, žije pohybem a snad i proto mám tělo pevné, vytrénované a co na to říct, když udělám stojku na hlavě, prostě chci, aby to publikum vidělo ty vysekané břišáky, takže jo, těma se chlubit můžu. Mám ty moves a základy gymnastiky, takže jo, zvládnu se dostat do velmi, velmi zajímavých pozic a to chceš. I hot jógu bych zvládnul!

Mám tmavě hnědé vlasy, velmi výrazný obličej, vystouplé lícní kosti a ostře řezanou tvář které dominují světle modré oči a plné rty, které jsou stejně rozšířené do nějakého provokativního úšklebku nebo se smějí nějakému svému trapně nevtipnému vtipu! Co se týče oblečení, jsou pro mě typické volné mikiny, volná trička, snapbacky a conversky, ale když se vám poštěstí, stejně dobře mě zahlédnete v upnutém oblečku jet si svoje tango lekce. Tak přijď!

Sebastián Malý Harry_10
Character
Jak jste si stačili všimnout, život pro mě není nějaké těžké téma. Jako jo, bojím se stárnutí, to asi každej a proto si chci ten život užít a protancovat ho klidně do skonání světa. Právě proto si z moc věcí nedělám těžkou hlavu, držím si nadhled a jsem dost splachovací. Jsem extrovert, neskutečně upovídanej a společenskej tvor, kterému dělá velmi dobře všechna pozornost, všechny ty skryté i neskryté pohledy. Neznám stud, ten pro mě není, rád se vystavuju, rád si hraju, jsem provokatér a chlubím se, protože mám čím! Tolik ke skromnosti a egu, vím o své neodolatelné přitažlivosti a rád jí využívám, klidně si zahraju na magic Mikea, když to publikum bude chtít, ale myslím, že moc dam bych asi stejně jako on neunesl. Ale takovej taneček na klíně, proč ne!  

Dokážu vyjít s každým, probrat s každým všechno, od politiky které nerozumím, po auta od kterých nemám řidičák až po nejnovější leták v kauflandu. Jsem takovej multifunkční a přizpůsobivej, ale stejně tak jako se dokážu přizpůsobit si zároveň dokážu i postavit hlavu, jsem tvrdošínej a hladovej, a snad i proto si jdu za vším, co chci po hlavě a neohlížím se. Protože úspěch nechodí pro ty, co brečej doma v posteli. Jsem svůj, někteří mě milují, někteří nemůžou vystát, ale z toho si hlavu rozhodně nelámu!

Sebastián Malý Staenz11
Relationships
FAMU, HAMU, DAMU.. emu, pemu, haha.. bla bla.. pfff... What!?
Co na to říct, o tom, že by mě s mým resumé přijali minimálně na jednu z těhletěch velevážených oborů na univerzitě umění v Praze jsem pravděpodobně věděl, ale mě jméno ani jedné z nich vlastně nic neříkalo a doteď neříká. Máma sice doteď oplakává mé rozhodnutí stát se profesionálním tanečníkem, ale rozhodně ne na divadelní ani jiné scéně, ale prostě jen na pódiu tančící na jednu z dalších pecek mého zaměstnavatele a doteď spí s krabicí plnou medailí z mých dětských úspěchů, ale já její přání nevyslyším, protože jsem vždycky pro sebe chtěl v životě něco jiného.

A k tomu zajímavému životopisu. Mám celkem normální rodiče, pořád jsou spolu, i když na to neustále nadávají, mají skromný byt, ze kterého jsem už naštěstí vypadl do dalšího, sice menšího, ale použitelnému a jsou celkem rozumní, když se do mě zrovna nesnaží projektovat svoje zmařené sny a cíle a nedělat ze mě druhé Elvise.

Už jako dítě jsem věděl, že jednou mým posláním bude hudba nebo tanec. Vzhledem k tomu, že neumím hrát ani na jeden hudební nástroj a chabé pokusy našich dát mě na housle zahrálo na nervy nejenom jim ale spoustě sousedů na našem pražském sídlišti, o zpěv s mým dětským hlasem nejspíš taky rvačka nebude, zůstal mi už jen ten tanec částečně smíchaný s gymnastikou. Od mala jsem byl prostě akční dítě, co mělo spoustu nevybouřené energie, ale když mě naši dali na sport, kde jsem se míčem leda tak praštil do hlavy nebo mlátil spoluhráče pálkou na baseball, rozhodli se, že takhle ne a že zkusí něco jiného. A tak to celé začalo. Jsem držitelem několika světových ocenění v baletu, společenských tanců jako je tango, waltz, slowfox, valčík, pak latinskoamerických tancích jako je rumba, samba, cha-cha, ha, těma bokama umím fakt slušně hejbat!

Vydržel jsem to až do konce střední, kde jsem zjistil, že spíš víc než k nějakému tanci s nějakou okouzlující dámou, která mě spíš neustále jen peskovala, chci zkusit dělat něco jen já sám. A tak jsem přešel k hip hopu. Nedělá mi problém street dance, miluju improvizaci, miluju kombinovat neskombinovatelné, nic pro mě v tanci není nemožné, neexistují tabu a hranice, které bych nechtěl nebo nezkusil překročit. Stačí pár rytmů a vrtím zadkem o sto šest, protože si mé tělo prostě nemůže pomoct a nefunguje to jen jako ultimátní balící trik na holky v klubu, vážně občas něco umím a nepotřebuju medaile ani školy abych si to dokázal.
*smích*

Odmítnul jsem školy, a tak nějak nevěděl, co se sebou dělat. Protloukal se životem, občas se vrhnul do nějaké brigády, která mě stejně brzo přestala bavit dokud jsem nepotkal jeho. Hnědovláska se světlýma očima, kterému patří celej můj svět, protože na to vysoké vysekané hovado s perfektním úsměvem mám prostě crush jako kráva, stejně každá jeho správná náctiletá fanynka! Určitě znáte známého DJe lvlDK, který je ale vlastně pohodovej skromnej kluk s jedinou vadou. Pořád se mi nepodařilo ten sixpack prozkoumat blíž než ke koukání, protože jeho zarytá heterosexualita ho dělá nedostupným. *teatrální povzdech*

A jak, že jsem toho Adonise potkal? Prostě si takováhle hvězda jen tak brnkala na kytaru v metru a jak říkám, já ho tehdy neznal, on neznal mě, ale jakmile začal na těch šikovných dlouhých prstech.. ťukat, jasně, ťukat rytmus, nevydržel jsem to, abych se tam párkrát nerozjel. A jelikož jsem prostě tancoval tak, jak jsem to uměl, nepřemýšlel, smál se s ním, když na mě upřel ty jiskřivé oči a nevšímal si všech těch nadšenců, co si naše počínání točily. Z nevinného videa na Insta se stal virál a z nás s Dannym nerozluční přátelé a partneři, business partneři samozřejmě.. škoda. Miluju jeho hudbu, miluju jejich živost, rytmus, který nezná hranice a překračuje nemožné, protože to je přesně to, co chci dělat. Tancovat a neohlížet se zpět. A tak se ze mě stal prodancer, který s lvlDK vyprovádá tour, tráví čas ve studiu, natáčením videí pro tanečníky začátečníky a taky mám svou skromnou Akademii, kde učím lidi překonávat strach z tance a učím je naopak radosti. Učím je vypadnout z těch zarytých kolejí a prostě tancovat proto, protože je to baví. Protože co si budem, já a nějaká pravidla nikdy nešla dohromady!
Návrat nahoru Goto down
 
Sebastián Malý
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pathological obsession :: Postavy :: ČR-
odeslat nové téma   Odpovědět na témaPřejdi na: